Večer

Autor: František Dvořák
(1925 Rovečné - 2002 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 52 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč