Pohled na italské město

Autor: Mario Maresca
(1877 - 1959)

signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 43 x 53 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč