119. Městské domy
Autor: I. Nilsson
( )
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1971
Šířka: 40 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 63 x 55 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč