110. Procházka po kolonádě
Autor: Karl Einar Jönsson
(1895 - 1958)
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 31,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 53 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč