Hudebníci

Autor: Joyce Roybal
(1955)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 40 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.11.2022 20:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč