Edenbridge Kent

Autor: Octavius Thomas Clark
(1850 - 1921 Velká Británie)

signováno vpravo dole, štítek se jménem autora na rámu, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 41 cm, rámování: 60 x 80 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč