Přístav

Autor: Claude Hulk
(? Velká Brtitánie)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 41 cm, rámování: 57 x 78 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč