65. Přístav
Autor: Claude Hulk
(? Velká Brtitánie)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 41 cm, rámování: 57 x 78 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč