Švec ve své dílně

Autor: David Teniers
(1610 - 1690 Flandern, Belgie)

rytec: Jacques - Phillipe le Bas
signováno v tisku dole pod námětem
Technika: mědirytina
Šířka: 27,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.02.2024 20:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč