Lidé před hostincem

Autor: David Teniers
(1610 - 1690 Flandern, Belgie)

přisouzeno autorovi, rámováno, prasklina ve dřevě
Technika: olej na dřevě, datace: 17.století
Šířka: 34 cm, výška: 27 cm, rámování: 45,5 x 52,5
Stav: poškozeno

Konec dražby: 30.01.2024 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč