Veselá nálada

Autor: David Teniers
(1610 - 1690 Flandern, Belgie)

následovník, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 32 cm, rámování: 39 x 62 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.11.2022 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč