122. Portrét
Autor: Zdeněk Kleindienst
(1927 Nové Strašecí - 2012 Praha)
datováno a signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, materiál: uhel na kartonu, datace: 1970
Šířka: 35 cm, výška: 55 cm, rámování: 73 x 53 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč