131. Kapská fiala
Autor: Oldřich Lacina
(1924 Praha)
signováno vpravo dole, datováno na reversu, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1974
Šířka: 15 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 19 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč