131. Kapská fiala

Autor: Oldřich Lacina
(1924 Praha)

signováno vpravo dole, datováno na reversu, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1974
Šířka: 15 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 19 cm

Konec dražby: 10.11.2022 21:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč