Zátiší

Autor: Josef Jose

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 80 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč