17. Ženský akt

Autor: Julius Horn
(1900 - ?)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 67 cm, rámování: 80,5 x 62,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.12.2017 18:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč