196. Portrét

Autor: Julius Horn
(1900 - ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 16 cm, výška: 18 cm, rámování: 24 x 22 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.04.2022 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč