Dívka v kroji

Autor: Giordano Giovanetti
(1906 - 1973 Itálie)

datováno a signováno na reversu, signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1928
Šířka: 50 cm, výška: 61 cm, rámování: 81 x 70 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč