Lovecká scéna
Autor: Alena Dostálová
(1932 Praha - 2011 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 60 cm, výška: 57,5 cm, rámování: 61 x 63,5
Konec dražby: 05.02.2024 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč