14. Z Mostaru

Autor: Josef Šaroun-Kos
(? ?)

Signováno a datováno vpravo dole částečně pod rámem. Na reversu fragment autorského razítka. Zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1933
Šířka: 54,5 cm, výška: 66 cm, rámování: 81 x 69 cm

Konec dražby: 09.11.2022 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč