163. Portrét ženy
Autor: Jaroslav Malínský
(1897 Praha - 1979 Praha)
Signováno s věnováním vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 27 cm, výška: 39 cm, rámování: 61 x 50,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč