Bleší trh

Autor: Raymond Besse
(1899 Niort, Francie - 1969 Candé-sur-Beuvron, Francie)

signováno vlevo dole a na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 46 cm, rámování: 58 x 73 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč