Rybářské bárky

Autor: Elettra Briante de Angelis
(1906 - 1999)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 87 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč