Skot na pastvě
Autor: Martin Siegfried Rasmussen
(1883 - 1971)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 113 cm, výška: 85 cm, rámování: 94 x 121 cm
Konec dražby: 16.11.2023 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč