208. Portrét MUDr. Adolfa Lukla

Autor: J. Minařík

signováno J.M, autorský popis na reversu.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 38,5 cm, rámování: bez rámu
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.12.2017 21:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč