1. Zátoka pod horami - L formát
Autor: Carl Ludwig Schmidt
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 89 cm, výška: 63 cm, rámování: 84 x 110 cm
Konec dražby: 12.01.2023 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč