71. Malíř
Autor: Carl Prössler
(1942 Německo)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 52 x 42 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč