Pobřeží na Ibize

Autor: Alexander Thiele
(1924 ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.11.2022 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 600 Kč