17. Ve třpytu měsíce
Autor: A. Detlefsen
dsignováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 46 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.01.2023 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč