47. Sen
Autor: Helmut Weber von Wallau
(1924 - 2015 Německo)
datováno vpravo dole, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1974
Šířka: 33 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 61 x 44 cm8337
Konec dražby: 10.01.2023 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč