66. Pouštění draka
Autor: Helmut Weber von Wallau
(1924 - 2015 Německo)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 31 cm, výška: 44 cm, rámování: 61 x 48 cm
Konec dražby: 15.02.2023 19:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč