Námořníci

Autor: Peter Morawietz
(1940 - 1992 Německo)

datováno a signováno vpravo dole, lištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1974
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 41 x 31 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč