Na rybím trhu

Autor: Oskar Koch
(1886 - 1914)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 54 cm, rámování: 67 x 93 cm

Konec dražby: 09.11.2022 20:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč