151. Sázava - Stvořidla
Autor: Vojtěch Lepeška
(1858 Častrov - 1927 Písek)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis s určením místa, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 39 cm, rámování: 57 x 67 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč