96. V Benátkách
Autor: Hartmut Hansen
(1939 - 2021)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 2009
Šířka: 79 cm, výška: 59 cm, rámování: 73 x 93 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 200 Kč