16. Květiny na stole

Autor: Ella Doctorovich Kuchinka
(1862 Bánská Bystrica, Slovensko - 1944 ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 45 cm, rámování: 50x 38 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:10 SEČ

Zbývá: 12d 11h 55m 29s

Vyvolávací cena: 2 100 Kč