16. Květiny na stole
Autor: Ella Doctorovich Kuchinka
(1862 Bánská Bystrica, Slovensko - 1944 ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 45 cm, rámování: 50x 38 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč