151. Lesní cesta

Autor: František Xaver Harlas
(1865 Praha - 1947 Praha)

Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: akvarel/perokresba/karton
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 38 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 21:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč