188. Krajina s rybníkem

Autor: Bohumil Matějíček
(1925 Plechov - 1998 Příbram)

signatura i datace vlevo dole, zarámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1986
Šířka: 59,5 cm, výška: 67 cm, rámování: 60 x 72

Konec dražby: 12.12.2022 22:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč