Rybníček s modrou loďkou

Autor: Bohumil Matějíček
(1925 Plechov - 1998 Příbram)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 94 cm, výška: 70,5 cm, rámování: 75 x 98 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.12.2022 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč