162. Lavička v parku
Autor: Josef Salavec
(1899 Pardubice - 1988 ?)
signatura a datace vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1937
Šířka: 20 cm, výška: 24 cm, rámování: 50,5 x 45
Konec dražby: 13.12.2022 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč