172. Větvička

Autor: Josef Salavec
(1899 Pardubice - 1988 ?)

signováno a datováno vpravo dole, pspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kresba, datace: 1924
Šířka: 24,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 74,5 x 52,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.12.2022 21:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč