183. Větvička
Autor: Josef Salavec
(1899 Pardubice - 1988 ?)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 25 cm, výška: 40 cm, rámování: 75 x 52,5 cm
Konec dražby: 13.12.2022 22:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč