61. Litoměřice
Autor: Václav Alois Šrůtek
(1912 Praha - 2006 Litoměřice)
Signováno vpravo dole, číslováno 28/30, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 48 cm, výška: 31 cm, rámování: 51 x 67,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:40 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |