143. Městská krajina
Autor: Arnold Eres
(1917 Tartumaa, Švédsko - 1986 Borås, Švédsko)
signováno vpravo dole a na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 41 cm, rámování: 53 x 45 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč