6. Tajemný dar
Autor: Kate Cöster - Rosengren
signováno vlevo dole, lištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 70 cm, rámování: 72 x 64 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč