6. Tajemný dar

Autor: Kate Cöster - Rosengren

signováno vlevo dole, lištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 70 cm, rámování: 72 x 64 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:03 SEČ

Zbývá: 12d 12h 12m 22s

Vyvolávací cena: 1 100 Kč