23. Krajina Mot Stenshuvud

Autor: Eric Hermansson
(1910 - 1989 Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 57 x 68 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:14 SEČ

Zbývá: 12d 12h 6m 12s

Vyvolávací cena: 1 300 Kč