114. Stařec a děvče
Autor: Martin Johan Tengberg
(1877 - 1941 Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 39 cm, rámování: 48,5 x 54,5
Konec dražby: 12.04.2023 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč