7. Kompozice 1969 I. (ňadra)

Autor: Walter Lauf
(1940 Prešov - 2021 Most)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu Certifikát pravosti, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1969
Šířka: 82 cm, výška: 64 cm, rámování: 66 x 84 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:04 SEČ

Zbývá: 13d 10h 38m 29s

Vyvolávací cena: 4 700 Kč