70. Kompozice 1969 II. (Ňadra
Autor: Walter Lauf
(1940 Prešov - 2021 Most)
signováno a datováno vlevo dole, olištováno, na reversu certifkát
Technika: olej na plátně, datace: 1969
Šířka: 82 cm, výška: 65 cm, rámování: 67 x 84,5 cm
Konec dražby: 12.04.2023 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 700 Kč