Pohled na Prahu

Autor: Josef Novák
(1883 Rychnov nad Kněžnou - 1967 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 78 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč