Pražská kavárna

Autor: Josef Novák
(1883 Rychnov nad Kněžnou - 1967 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 47 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč