68. Stromy
Autor: Antonín Jindřich
Signováno vpravo nahoře, datováno vlevo nahoře.
Technika: kresba na kartonu, datace: 1966
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 39 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.04.2023 15:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč